אודות

תמונה של בעלים חברת HAPPYMOMSאני שחר קמחי (33),  אחרי חמש שנים של בישול ותיבול בכדי להגיע לדיוק המרבי שניתן, נולד לו אתר האונליין Happy Moms וזה בהחלט מרגיש כמו הבייבי הפרטי שלי וההתרגשות עצומה.

קצת עלי, אני נשואה באושר ואהבה גדולה לאיציק (35) ואימא לשני ילדים מקסימים ומיוחדים ירין בן (6) וליאן בת (3), מתגוררת אי שם בצפון הרחוק והקסום בקיבוץ מבוא-חמה, שברמת הגולן. אחרי טיולים, לימודים, עבודה וחיפוש עצמי בארצנו, אותה חרשתי לאורכה ולרוחבה חזרתי למקורות, למקום שבו נולדתי ותמיד נתפס בעייני כחלקת אדמה נדירה ומהממת ביופייה ובאוויר הנקי שלה, המקום המושלם לגדל בו את ילדינו ושני הכלבים.

הרעיון להפליג לעבר מקום חדש ולא מוכר, לפתוח את Happy moms שמתמחה במתנות לידה מעוצבות ואקססוריז לחדרי הקטנטנים, נולד משילוב של שתי אהבות גדולות בחיי, תחום הטיפול בילדים ותחום העיצוב הגרפי. עסקתי הרבה שנים בתחום הטיפולי בילדים ובמקביל בעיצוב הגרפי, תמיד היה קצת מזה וקצת מזה, שניהם עבורי אוויר לנשימה ונותנים לי הרגשת סיפוק אדירה. לכן אני לא יכולה לבחור בין השניים, Happy moms היא התשובה עבורי, שזה אפשרי לחוות וליהנות משני העולמות גם יחד. לעטוף בחום ואהבה את האימהות והקטנטנים ולגעת באופן יום יומי בתחום העיצוב, תוך דגש על איכות ללא פשרות של חומרי הגלם ובטיחות המוצרים.

אילו מתנות לידה תמצאו בחנות?

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות ליולדת ומארזי לידה מפנקים לקטנטנים עם דגש על שילובי צבעים ורכות מלטפת, בנוסף תוכלו למצוא מארזים לאימא, המכילים מוצרי קוסמטיקה איכותית 100% טבעית לרעננות מחודשת של העור ולפינוק מושלם. באתר תוכלו למצוא גם מוצרי טקסטיל איכותיים, רכים ומלטפים עבור הקטנטנים האהובים שלכם ומגוון רחב של מוצרים מעוצבים לחדר הילדים שישלימו את האווירה ויהפכו את החדר לחלומי, מיוחד ונעים.

אני מאמינה שהדרך החדשה שבחרתי תהיה מלאה בהפתעות, התרגשות, עליות ומורדות אבל מלאה בסיפוק מהגשמת החלום הפרטי שלי. אתם יותר ממוזמנים לצעוד איתי ביחד ואשמח לשמוע אתכם, כל בקשה, טענה או הערה יתקבלו באהבה וברצון ללמוד ולהשתפר בעתיד.

מבטיחה להמשיך לקום בכל בוקר ולהגשים חלומות, בשמחה ואהבה ליצירה חדשה עבורכן, אימהות מקסימות ולקטנטנים המתוקים שלכן, אתם ההשראה שלי.

שחר קמחי