5 טיפים לעיצוב בעזרת אקססוריז לחדר תינוקות

יש לכם תינוק חדש בבית? מגיע לכם מזל טוב! לפני הגעתו של ילד חדש לעולם, אנו עוסקים בלא מעט הכנות על מנת להפוך את חדרו לבטוח, רגוע, נעים ויפה, אנחנו פונים לחנויות אקססוריז לחדר תינוקות, מחפשים אחר שטיחים לחדרי ילדים כדי לבחור את השטיח הנעים והרך ביותר בעל הגוונים שמתאימים למין הילוד, בודקים מנורות לילדים שינעימו את האווירה בחדר ועוד.

בנוסף לכל זה חשוב לא לשכוח את הנוחות שהחדר אמור להעניק, את הנגישות וכמו כן את הבטיחות המרבית.

טיפים לעיצוב חדרו של התינוק והילד:

מיקום נגיש

רצוי מאוד שהחדר יימצא במיקום נגיש וקרוב לחדר ההורים, על מנת שיהיה לכם נוח להגיע במהירות לילדים, ולא תמצאו עצמם באישון ליל מנסים לנתב את דרכם. במקרים שאין הדבר מתאפשר, מומלץ לרכוש אינטרקום הנמצא בכל חנות מוצרים לתינוק.

נוחות מרבית

חשוב לספק לתינוק החדש את כל הנוחות האפשרית, ולכן אנו ממליצים להקדיש תשומת לב רבה לעיצוב החדר ושילוב נכון של אקססוריז לחדר תינוקות כמו: שטיח לתינוק, מנורת לילה לתינוק, וכל מוצר טקסטיל לחדרי תינוקות. חדר מעוצב בגוונים נעימים לעין ישרה על תינוקכם תחושה של שלווה ורוגע. בנוסף, מכיוון שהמערכת החיסונית של התינוק, בשלבים אלה של חייו, איננה איתנה מספיק, יש לדאוג שהחדר יהיה נקי ומאוורר.

מסגרת תקציב

בדקו קודם כל כמה כסף עומד לרשותכם, על פי הנתונים הללו תוכלו לבחור את הריהוט לחדר. כיום ניתן למצוא ריהוט במחירים שנעים בטווח מחירים אטרקטיביים מאוד ומשם עולים צפונה. לרוב מדובר על מיטת תינוק ושידה, כאשר אלה עשויים מחומרי גלם שונים.

ריהוט מומלץ

ישנו היצע מרשים של ריהוט לחדר תינוקות. לרוב החבילות כוללות מיטה ושידה. זהו הריהוט הבסיסי ביותר. הוא מגיע במגוון צבעים נעימים לעין ושובי לב. כאשר רוכשים מיטת תינוק, המחיר איננו כולל את המזרון, וגם כאן מוצעות להורים כמה וכמה אופציות. על המיטה והשידה להיות בטיחותיות ובעלות תו תקן.

עיצוב מיוחד

בובות יפות לילדים ותינוקות בצבעים שונים כמובן שחדר תינוקות הוא למעשה הרבה מעבר למיטה ושידה. כדאי מאוד להתאים את גווניי הקירות לגווניי וסגנון הריהוט על מנת ליצור הרמוניה ותחושה של זרימה. מומלץ לקשט את החדר עם תמונות או איורים, מנורות לחדרי ילדים, שטיחים לילדים כמו לדוג’ שטיח סרוג עגול לחדר ילדים, מוצרי טקסטיל לחדרי ילדים כמו בובות מבד טקסטיל נעים ועוד, השמיים הם הגבול.

עיצוב לחדר ילדים וכל בחירה של אקססוריז לחדר תינוקות, היא התעסקות מאתגרת ועם זאת קסומה ומיוחדת. באתר “הפי מאמס” תוכלו למצוא את מגוון המוצרים הללו שיספקו לכם עיצוב ייחודי מקורי ובטיחותי לחדר הילדים ויחד עם זאת חדר ילדים מזמין במיוחד שכל תינוק ייהנה לשהות בו.

ראה גם: אקססוריז לחדרי הילדים | מתנה ליולדת בן | מתנה לאמא