גברים בטווח רחב של גילאים מתמודדים על בסיס יום יומי עם השאלה כיצד לבחור מתנה לאשה. בין אם מדובר בבחירת מתנה לאמא או מתנה לחברה, אין ספק שהאפשרויות הרבות שעל הפרק עלולות ליצור בלבול. כמו כן, לצורך בחירת המתנה המושלמת נדרשת השקעה של זמן ומשאבים.

החדשות הטובות הן שבעזרת היכרות עם שלבים לבחירת מתנות לאשה ולאמא אפשר לחסוך הרבה טרחה. בנוסף, רוב השלבים רלוונטיים גם עבור מתנה לבת זוג וגם עבור מתנה לקרובות משפחה:

מארז מתנה לאמא עם פינוק משולב לפנים

הגדירו מראש את התקציב

אין טעם להתחיל לחפש מתנה לאשה לפני שמחליטים כמה כסף רוצים להשקיע. למרות שגובה ההשקעה לא בהכרח מייצג את הצלחת המתנה, מומלץ להגדיר את התקציב כדי למנוע עוגמת נפש. הדרך להגדיר את התקציב היא לנסות להיזכר כמה שילמנו על מתנות קודמות, להשתמש באתרי אינטרנט לטובת השוואת מחירים ולא להתבייש להגיע לחנויות כדי להתרשם מקרוב ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

התאימו את המתנה לגיל

מתנה לאשה צעירה לא יכולה להיות זהה למתנה לאשה מבוגרת. בין אם בוחרים מתנה לבת זוג או מתנה לאמא, הגיל מעניק אינדיקציה טובה לסוג המוצרים שבהם כדאי להתמקד. התאמה של המתנה לגיל גם תמנע עוגמת נפש אצל האישה ותבטיח שהמוצר שאותו היא מקבלת יהיה עבורה שימושי ופרקטי בטווח הקצר והארוך.

שמרו על ראש פתוח

הרבה גברים מקובעים על מתנות מסוימות וכך נוצר מצב שבו הן רוכשים אותן שוב ושוב לקראת כל אירוע חשוב. בפועל, מה שצריך לעשות הוא לשמור על ראש פתוח. אפשר כל הזמן לשאוב השראה מפרסומות באמצעי התקשורת, לערב את החברות של בת הזוג ולהתייעץ גם עם האבא. אלו בסופו של דבר האנשים שמכירים הכי טוב את מי שעומדת לקבל את המתנה, אז חבל לוותר על חוות הדעת שלהם.

לכו על בטוח

יש מתנה לבת זוג או אמא שכל אישה אוהבת. אם אתם רוצים ללכת על בטוח, אפשר למשל לנצל את ההזדמנות של יום הולדת מתקרב ולהציע נישואין עם טבעת אירוסין מהממת. מנגד, מי שמחפש מתנה לאמא יכול להיכנס לקטגוריה של ריח ובישום של LAVIDO או למצוא מוצרי איפור שבהם היא רגילה להשתמש. כך או אחרת, טאצ’ אישי למתנה וחיבור שלה לאירועים החשובים בחיים יבטיחו חוויה בלתי נשכחת.

אל תשכחו ברכה אישית

הטיפ האחרון והחשוב ביותר הוא לצרף לכל מתנה ברכה אישית. ברכה מכל הלב היא זו שהופכת מוצר איפור, ריח ובישום למתנה אמיתית ובעזרתה אפשר גם לייחד מתנה לבת זוג ממתנה לקרובת משפחה. מבחינתכם, ברכה אישית גם לא אמורה לעלות כסף ואפשר לצרף אותה למתנה יחד עם זר פרחים, שוקולדים או כמובן בלונים ענקיים וצבעוניים.