משלוח מתנות ליולדת בית חולים בילינסון, פתח תקווה

בית חולים בילינסון הוא אחד מבתי החולים הגדולים בארץ והוא ממוקם בליבה של העיר פתח תקווה. הוא משרת אזרחים מכל אזור גוש דן, המרכז והשרון ויש ביקוש רב להגיע אליו להיבדק או לבצע פעולות על ידי הרופאים המומחים שעובדים בו. בתור בית חולים בפתח תקוה ישנן שלל דרגי הגעה אליו - לרבות בתחבורה ציבורית או ברכב פרטי וסביבו יש לא מעט מגרשי חנייה לרווחת המבקרים. מי שמחפש לדעת איפה נמצא בית החולים לבטח יקבל תשובה מנסיעה או הליכה ברחוב הראשי של העיר.

בשל מיקומו המרכזי של בית חולים בילינסון קל מאד להגיע אליו ונשים רבות מגיעות אליו על מנת ללדת תינוקות. זו גם הסיבה שקל מאד להזמין משלוח לבית חולים כמתנה ליולדת הטרייה או מתנה לרך הנולד. כך אפשר להימנע מביקור שלעיתים לא מסתדר עם שעות הקבלה במחלקה או מפריע למנוחת היולדת מבלי לוותר על הצורך והרצון להביע שמחה והתרגשות להצטרפותו של תינוק למשפחה. כיום מקובל מאד להזמין מתנת לידה מעוצבות ולשלוח אותה וכך גם להפתיע את היולדת ולשמח אותה מרחוק.

מה מתאים בתור מתנה ליולדת?

ישנם שני כיווני חשיבה כאשר רוצים להזמין משלוח מתנות ליולדת - מתנה לה עצמה או מתנה לתינוק שנולד. אם בוחרים מתנה לאמא אפשר לרכוש מארז מוצרי טיפוח לגוף בריח נעים, בגד שיתאים לגוף שעבר לידה, שמיכה נעימה ומפנקת או נעלי בית חמימות. מתנה להולדת בת יכולה להיות משחקים, פריטי ביגוד, בובות, שמיכה או אפילו מארז של חיתולי בד בגווני הוורוד או עם השם של התינוקת רקום על המתנות. מתנה להולדת הבן תהיה בדרך כלל פריטים בעלי מאפיינים המתאימים לבנים ובצבעי הכחול, התכלת והאפור.

אם מחפשים מתנה להולדת תאומים אפשר להציע ליולדת מארז ענקי של ציוד שעשוי לשמש אותה לתקופת החיים הראשונה של התינוקות וכך לחסוך ממנה את הצורך לקנות בעצמה. כאשר שולחים מתנה לבית החולים גם מאפשרי ליולדת לנוח אך מבלי לוותר על ההשתתפות בשמחתה והבעת הוקרה או חיבה כלפיה.