בטיחות לתינוקות

בטיחות לתינוקות היא הגדרה כללית למגוון רחב של מוצרי בטיחות לסביבת הבית בו גדלים תינוקות והגדרה כללית לתקני בטיחות שונים בהם נדרשים לעמוד מוצרים ופריטי ציוד כאלו ואחרים המיועדים לצרכי שימוש בקרב תינוקות. בנוסף, הגדרה זו כוללת בתוכה גם אביזרי בטיחות לילדים כגון: כיסאות אוכל לתינוקות וילדים, מושבי בטיחות לרכב ומגוון רחב של מוצרי בטיחות לבית כגון: נועלי ארונות, מגני פינות, שטיחים מונעי החלקה וכדומה.

תחום בטיחות ילדים נועד למעשה לאפיין את גורמי הסיכון אליהם חשוף תינוקכם בסביבת המגורים ומחוצה לה ובהתאם לכל גורם סיכון כזה או אחר, להתאים את הפתרון האופטימלי ביותר למניעת התרחשותה של הסכנה.

אביזרי בטיחות

לצד אביזרי בטיחות כאלו ואחרים המיועדים לסביבת המגורים והרכב, ישנן תקנות גם בכל הנוגע לרכישת מוצרי תינוקות. תקנות אלו נקבעות על ידי משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי, כאשר כל המוצרים הבאים במגע עם גופו של התינוק מחייבים לעמוד בתקנים אלו, לרבות מוצרים כגון: מוצצים ובקבוקי האכלה, מוצרי טקסטיל לתינוק, מוצרי טיפוח לעור התינוק וכדומה. רכישה של מוצרי תינוקות אשר אינם עומדים בתקן הנדרש של מכון התקנים ו/או משרד הבריאות מהווים סיכון ממשי בעת השימוש בהם ולכן יש להימנע מרכישתם מבעוד מועד.

באתר הבית של מכון התקנים הישראלי, תוכלו למצוא פירוט מורחב המתעדכן מעת לעת בכל הנוגע למתן המלצות לרכישה ושימוש במוצרי תינוקות ומוצרי ילדים שונים, החל מרכישת מיטת תינוק, דרך רכישת צעצועים וכסאות בטיחות לילדים ועד לעגלות תינוק, מזרני תינוק, מוצצים וכדומה. הקפדה יתרה על רכישת מוצרי תינוקות אשר נבדקו ואושרו על ידי מכון התקנים הישראלי ו/או משרד הבריאות (בהתאם לסוג המוצר ואופן השימוש בו), יוכל לסייע לכם רבות בכל הנוגע לשמירה על בטיחות תינוקכם או ילדיכם.

HAPPY MOMS- רק מוצרי איכות העומדים בכל דרישות התקן!

אצלנו ב-HAPPY MOMS, מתנות לידה מעוצבות, תוכלו למצוא היצע מרשים של מוצרי איכות לתינוק וליולדת העומדים בכל דרישות התקן המחמירות ביותר של מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות. מוצרי התינוקות המשווקים ומיוצרים על ידינו עוברים סדרת בדיקות קפדנית ומקיפה המכשירה אותם לצרכי שימוש יומיומי בטוח ותקין.

כחברה המתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק של מתנות לידה מעוצבות, אנחנו ב-HAPPY MOMS שמים דגש מורחב של עמידת המוצרים השונים שלנו בדרישות התקן המחמירות וכל זאת על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו את מוצרי האיכות הבטיחותיים והתקניים ביותר וכל זאת ללא פשרות מקצועיות וללא קיצורי דרך!

ראה גם: מתנה ליולדת בת | מתנה לאמא